Davet

    Sayın meslektaşlarımız;
 
 26 - 27 Eylül 2020 'da Tepekule Kongre Merkezi İzmir'de yapılacak olan Türk Toraks Radyolojisi Derneği Sempozyumu’nda Radyoloji, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji ve Göğüs Cerrahisi uzman ve araştırma görevlilerine yönelik bir günlük teorik eğitim yanı sıra interstisyel akciğer hastalıkları ve kardiyak görüntüleme kursu düzenlenecektir. Sempozyumumuzda sözlü ve poster sunumu da mevcuttur. 
   Bu sempozyumu, Toraks Radyolojisine büyük emek vermiş hocalarımızdan Prof. Dr. Hüdaver Alper'in emeklilik onuruna ve yakın zamanda kaybettiğimiz Prof. Dr. Uğur Topal anısına  düzenledik. Bilimsel düzeyi yüksek ve verimli bir sempozyum olacağını düşünüyorum.
   Sizleri aramızda görmek bizleri mutlu edecektir.
 
Saygılarımla...
 
Dr. Recep Savaş
Sempozyum Başkanı

 

Etkinliğin başlamasına kalan süre:

TÜRK TORAKS RADYOLOJİSİ DERNEK SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

ÖNEMLİ TARİHLER

Etkinlik Tarihi 26 - 27 Eylül 2020

Etkinlik Yeri: Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi


Son Bildiri Gönderim Tarihi: 6 Nisan 2020

İLETİŞİM

Organizasyon Sekreteryası

MOTTO Turizm
1394 Sok. Mimarsinan Mah. No:13 Kat:1/4 Alsancak/ KONAK / İZMİR
Tel :  (+90 232)  446 06 10
Fax: (+90 232)  446 07 11
e-mail: 
esin@motto.tc
www.motto.tc

 

 

 

 
Corona (Koronavirüs) ve hamilelik Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.